S. Jersey Scoreboard

Posted: January 05, 2013

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley 63, Burlington Township 49

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro 64, Cinnaminson 63 (2 OT)

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland 54, Millville 48

Oakcrest 75, Ocean City 64

St. Augustine 51, Hammonton 35

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton 57, Lower Cape May 35

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy 75, International Christian 45

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman 72, Pennsville 34

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Wildwood 58, Gloucester 48

Gloucester Catholic 40, Cumberland 18

NONLEAGUE

Camden Academy Charter 40, Audubon 38 (OT)

Camden 84, LEAP Academy Charter 30

King's Christian 60, Cumberland 38

Haddon Township 61, Pennsauken Tech 42

Bishop Eustace 41, Washington Township 38 (OT)

Northern Burlington 49, Moorestown Friends 28

Deptford 61, Salem 53 (OT)

Triton 62, GCIT 30

Atlantic Christian 65, Christian Academy 33

Boys' Bowling

Kingsway 3, Shawnee 1

Girls' Bowling

Kingsway 3, Shawnee 1

Girls' Basketball

NEW YEAR'S RESOLUTION SHOWCASE

Nazareth High 42, Willingboro 37

Life Center 66, H.D. Woodson 60 (OT)

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley 86, Burlington Township 40

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Holy Spirit 71, Vineland 36

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Ocean City 72, Oakcrest 15

Lower Cape May 48, Bridgeton 19

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy 51, City Center 20

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Penns Grove 52, Clayton 22

Gloucester 61, Wildwood 41

Pitman 48, Pennsville 22

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic 57, Cumberland 18

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Triton 49, GCIT 38

NONLEAGUE

Overbrook (N.J.) 42, Camden County Tech 15

Woodbury 40, Pleasantville 20

Maple Shade 43, Medford Tech 19

Lenape 72, Seneca 39

Audubon 48, Camden Academy Charter 21

Deptford 66, Salem 55

Wrestling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Northern Burlington 41, Bordentown 16

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford 56, Overbrook (N.J.) 12

Audubon 40, Haddon Heights 21

Haddon Township 45, Haddonfield 9

NONLEAGUE

Westampton Tech/BCIT 42, Bishop Eustace 30

Cinnaminson 43, Eastern 22

Delsea 46, Paulsboro 21

Burlington County Liberty

Burlington Township 7 12 14 16 - 49

Rancocas Valley 13 12 18 20 - 63

BT: Kenny Davis 13, Jalen Ferguson 5, Nijewel Holliday 4, Kardar Hollman 2, Shelby Parris 2, Ryan Sherman 10, Curtis Thompson 11, Dayne Turner 2.

RV: Vince Anfield 11, Kevin Bersch 7, Niall Carpenter 6, Kymere Chapman 10, Nick Davidson 4, Shaun Ellis-Bradley 1, Jalen Freeman 2, Ned Ogoemesim 22.

Burlington County Patriot

Willingboro 17 6 16 10 5 10 - 64

Cinnaminson 12 7 18 12 5 9 - 63

W: Agigi 2, Aaron Briggs 5, Thomas Farrior 10, Jeff Haddock 21, Anthony Robbins 16, Terique Robinson 8, Carry Saturne 2.

C: Rashone Damon 11, Dan Haddon 20, Jack Hart 7, Brad Hawthorne 4, Kevin Sotell 11, Xavier Wilson 10.

Cape-Atlantic League American

Ocean City 15 6 20 23 - 64

Oakcrest 13 21 15 26 - 75

OC: Zach Altieri 4, Griffin Grimes 22, Ryan Laverty 10, Justin Ruggia 10, Joe Shrader 3, Jeremy Sullivan 15.

O: Jordan Brooks 2, Jason Cervi 14, Gabriel Costello 4, Ladarrell Dixon 19, Hassan Fuller 2, Quaim James-Ward 6, Quaashie Jetter 3, Thomas Matthews 2, Isaiah Price 23.

Millville 5 11 14 18 - 48

Mainland 17 11 15 11 - 54

M: Josh Bocachica 3, Alskee Downing 2, Bishop Evans 18, Khaliq Ford 9, Terron Mitchell 6, Roberto Rivera 6, Rashon Sorrell 4.

M: Dionis Gonzalez 11, Darius Jerkins 8, Peyton Kelly 9, Teddy Mazzeo 9, Kenny Randall 17.

Hammonton 13 5 10 7 - 35

St. Augustine 9 14 11 17 - 51

H: Mark Giberson 6, Trey Hughey 2, Christian Mortellite 10, Devon Porteons 8, Isaiah Pugh 9.

SA: Joe Gatto 6, Michael Greenman 6, Blake Rossell 3, Nate Segal 9, Brian Seward 3, David Sullivan 17, Mike Vasturia 7.

Cape-Atlantic League National

Lower Cape May 2 15 7 11 - 35

Bridgeton 21 4 16 16 - 57

LCM: Kevin Bryson 8, Mike Decave 2, Cameron Freeman 2, Miles Kline 2, Josh Melo 2, Dennis Olson 10, Jaylen Renna 9.

B: Stephon Bowman 6, Eddie Jacobs 7, Ben Pierce 5, Layquan Silcott 6, Ty'trel Stubbs 14, Dakee Watford 1, Latrell Williams 2, Nazir Williams 16.

Penn-Jersey League

Doane Academy 17 16 16 26 - 75

International Christian 3 14 13 15 - 45

DA: Idris Ali 8, Tyler Carrington 17, Davis Graham 14, Tyler Heupel 8, Carl Lane 13, Chris Scott 10, John Victor 5.

IC: Gary Hall 3, Jason Harris 2, Brandon Johnson 11, Mike Karikari 2, Milos Milovanovic 17, Lorenzo Taylor 6, Vance Wroten 4.

Tri-County Conference Classic

Pitman 25 17 14 16 - 72

Pennsville 6 6 8 14 - 34

P: Jay Amwake 2, Forman Darnell 11, Tim Delaney 30, Rob Hobbs 4, Sam Murphy 3, Matt Spicer 5, Eric Stafford 17.

P: Shawn Caldwell 2, Kyle Craner 5, Jack Dunn 1, Tyler Flitcraft 8, Colin Rieger 16, John Straub 2.

Tri-County Conference Diamond

Gloucester 15 11 13 9 - 48

Wildwood 13 9 22 14 - 58

G: Andrew Boulden 2, Tom O'Donnell 10, Stefano Okoro 32, Ed Powell 1, Chris Walmsley 3.

W: Francis Christian 33, Dave Flanders 10, Mark Jones 1, Anthony Madle 7, Devante Oglesby 1, Rich Ramagosa 2, Jose Valentin 4.

Cumberland 0 3 13 2 - 18

Gloucester Catholic 14 9 6 11 - 40

C: Gerald Durham 4, Gabe Hemighaus 2, Joe Ordille 9, Soto 3.

GC: Chin Akwarandu 9, Greenfield 2, Steve Jackson 11, Fran Kinsey 6, Petito 3, Austin Regan 2, Mike Shawaryn 7.

Nonleague

Haddon Township 10 17 18 16 - 61

Pennsauken Tech 7 7 12 16 - 42

HT: Casey Boyle 13, Pat Burns 6, Tyler Easterday 20, Jake Mulroy 4, Trey Thatcher 18.

PT: Michail Duran 2, Tynell Nelson 3, Imire Pollitt 2, Brandon Rembert 15, Stacy Thomas 14, Jacob Wilburn 6.

Northern Burlington 15 11 8 15 - 49

Moorestown Friends 4 7 7 10 - 28

NB: Frank Bilancio 4, Marcus Brown 15, Stephon Gadiare 8, Joey Montalvo 4, Marshe Terry 18.

MF: Spencer Bard 3, Joe Beideman 2, Jordan Ernest 2, Jon Nutaitus 10, Dan Richards 8, Dhalil Sadiq 3.

Triton 17 16 14 15 - 62

GCIT 9 10 5 6 - 30

T: Bailey 4, Kris Balylor 7, Dave Budd 9, Dave Daniluk 17, Taylor Naphys 8, Hakeem Soltuni 8, Russell Urban 9.

G: Sean Gahagan 4, Nick San Juan 6, Ed Merenda 10, Brett Pietrzak 4, Tim Roberts 4, Paul Simmons 2.

LEAP Academy Charter 3 10 14 3 - 30

Camden 29 17 19 19 - 84

LAC: Aaron Castro 2, Donovan Guess 2, Juan Ibarra 13, Ramirez 2, Juwaun Ray 11.

C: Kelvin Davis 10, Jamal Halloway 10, Tavaris Headen 6, Doug Hinson 6, Kirk Johnson 15, Jamil Maddred 5, Amir Maddred 20, Omari McEady 11, Daquan Wilson 1.

Salem 8 13 16 11 5 - 53

Deptford 10 8 15 15 13 - 61

S: Eli Hammond 2, Isaiah Harris 12, Ja'Shawn Knight 8, Steven Logan 22, Floyd Nance 9.

D: Richie Cormaney 10, Carl Lacy 11, Jared Lewis 1, Devon Thompson 8, Ron Whittaker 3, Tyler Wisniewski 28.

Bishop Eustace 15 5 3 8 10 - 41

Washington Township 10 9 6 6 7 - 38

BE: Ry'n Bland 4, Brandon Cazan 8, Flo DaSilva 9, Tom Falconiero 14, Nick Hanuscin 6.

WT: Tyler Fisher 13, Alex Grabbe 2, Julian Jastrzebski 12, Christian Maiden 2, Ryan Maiden 3, Joe Vilotti 6.

Christian Academy 7 5 10 11 - 33

Atlantic Christian 15 14 20 16 - 65

CA: Ethan Dutton 2, Chad Gisel 2, Trevin Jones 13, DeMoss Jones 9, Brady Waller 4, Jeremiah Williams 3.

AC: Ben Chapman 8, Davis 8, Mike Heath 5, Zach Johnson 1, Rob Petinelli 6, Jon Picking 5, Vasil Stoimenov 14, Jordan Vargas 13, Dan Vogel 5.

New Year's Resolution Showcase

H.D. Woodson 17 12 14 13 4 - 60

Life Center 11 16 8 21 10 - 66

HW: Erin Blaine 12, Arjae Faunders 14, Georgianna Gilberts 11, Theresa Gilmore 7, Breanna Hughey 16.

LC: Bose Aiyalogbe 6, Elo Edeforioka 14, Aja Ellison 11, Ashli Jeune 14, Aliyah Jeune 11, Crystal Simmons 10.

Willingboro 7 12 10 8 - 37

Nazareth High 10 14 12 6 - 42

W: Gabriella Bennett 5, Vanessa Francis 2, Micahya Owens 8, Aaliyah Saud-Lewis 7, Imani Stepney 15.

Burlington County Liberty

Rancocas Valley 32 22 16 16 - 86

Burlington Township 14 7 12 7 - 40

RV: Brown 3, Corrdon 4, Sabrina Jackson 8, Jasmine Lewis 3, Brianna Logan 16, Lauren Moses 23, Paxton 3, Dominique Ward 14, Woods 12.

BT: Carin Arline 15, Alicia Bradley 15, Shavonne Hubbard 4, Surat Lasisi 3, Taylor Whitley 3.

Cape-Atlantic League American

Vineland 6 12 10 8 - 36

Holy Spirit 18 25 20 8 - 71

V: Naftali Arias-Torres 2, Sara Mazzeo 12, Tanasia Russell 8, Arianna Stokes 4, Iesha Watson 10.

HS: Summer Crilley 8, Cassidy Gallagher 2, Gina Lewis 14, Kelly Poltorak 2, Amanda Reale 4, Sarah Shields 6, Alexa Steffens 1, Annie Wenz 24, Audrey Wilson 10.

Cape-Atlantic League National

Oakcrest 6 0 6 3 - 15

Ocean City 25 18 20 9 - 72

O: Kanesha Foster 11, Christina Ngyen 1, Allie Pham 3.

OC: Olivia Briggs 6, Julia Duggan 19, Katie Johnson 11, Natalie Landi 8, Mary Kate Mateer 7, Nicole Piergross 8, Taylor Price 2, Sierra Shoenwald 6, Tess Solazzo 5.

Bridgeton 3 8 5 3 - 19

Lower Cape May 14 15 13 6 - 48

B: Deja Mosley 5, Shai Peterson 2, Tamyra Smith 7, Destiny Thompson 5.

LCM: Lauren Holden 28, Ariel Magee 2, Jess McDowell 2, Nicole Sangillo 6, Megan Turner 8, Jill Vandernark 2.

Penn-Jersey League

City Center 5 5 0 10 - 20

Doane Academy 11 12 16 12 - 51

CC: Cianni Broaster 2, Sonia Brown 13, Ja'Nell Hall-Ragin 2, Grace Rush 3.

DA: Mary Born 2, Zaniya Lewis 18, Mary Jo Sieb 6, Leah Simpson 14, Laure Walker 5, Nyesha White 6.

Tri-County Conference Classic

Gloucester 19 8 17 17 - 61

Wildwood 11 15 9 6 - 41

Pitman 2 13 21 12 - 48

Pennsville 2 5 7 8 - 22

P: Annie Beato 7, Karlie Crispin 24, Beth Patrick 11, Stephanie Polo 2, Julia Sanders 2, Emily Sayer 2.

P: Lexie DePew 10, Laura Esham 4, Sydney Hackett 5, Alyssa Whipkey 3.

Clayton 8 2 10 2 - 22

Penns Grove 14 10 16 12 - 52

C: Alex Ashe 2, Kelli Moore 2, Kaymonah Praul 8, Taylor Reed 10.

PG: Imani Hayes 2, Vineese Hill 2, Dorothy Lewis 9, Danica Pratta 9, Rayana Roher 6, Antoinette Winchester 24.

Tri-County Conference Diamond

Cumberland 0 6 5 7 - 18

Gloucester Catholic 17 14 15 11 - 57

C: Jodi Cook 4, SyDonnie Dawkins 5, Felicite Diorio 1, Tykiria Ellis 2, Caroline Jorgenson 2, Sarah Smith 4.

GC: Mary Gedaka 8, Emily Lyons 10, Michelle McCarthy 4, Cara McHenry 3, Maggie McIntyre 9, Megan McLoughlin 2, Angelika Paluch 3, Becky Pund 11, Nicole Thomas 4, Carey Todd 3.

Tri-County Conference Royal

GCIT 6 10 12 10 - 38

Triton 8 14 12 15 - 49

G: B. Chester 2, Michele Civile 3, Ashley McGinn 1, Alexis McGinn 7, Daisy Saba 2, T. Savinger 23.

T: Gina Ayufa 3, Dominique Budd 2, Deja Bullock 17, Randi Fisher 2, Kelsey Funk 2, Samantha Funk 5, Brittany Harlow 6, Teyla Joseph 2, Danielle Steen 4, Samantha Stone 6.

Nonleague

Medford Tech 2 2 9 6 - 19

Maple Shade 16 8 8 11 - 43

MT: Julia Bachman 7, Sascha Braswell 5, Kiele Cruse 4, Jasmine Davis 3.

MS: Gabrielle Ashman 11, Danielle Carey 3, Jill Dombrowski 18, Jeri Thompson 2, Allie Vallen 9.

Audubon 16 10 12 10 - 48

Camden Acad. Charter 6 6 4 5 - 21

A: Erica Lord 6, Maddie Lord 13, Valerie Pineiro 19, Kaitlyn Young 10.

CAC: Brianna Chambers 7, Amy Loyla 11, Maria Vazquez 1, Amy Victor 2.

Overbrook (N.J.) 5 11 11 15 - 42

Camden County Tech 3 9 1 2 - 15

O(: Joanne Bodanza 12, Candice Cain 2, Raquel Harris-Scott 2, Jenna Hohenberger 6, Govanna Parker 3, Chloe Underwood 2, Taylor Venore 15.

CCT: Nigeria Crump 8, Mariah Jones 1, Jaleidy Nova 1, Aliza Scoulte 3, Arlesha Warren 2.

Lenape 19 6 30 17 - 72

Seneca 16 9 11 3 - 39

L: Rena Carabases 5, Taylour Jones 11, Alexa Kovacs 2, Olivia Mahon 1, Mackenzi McErlean 6, Cierra Nichols 3, Alexis Sears 12, Alex Seedes 4, Maddie Sims 17, Jessica Welte 9.

S: Molly Garthwaite 12, Danielle Hubbs 6, Emily Metzger 3, Erica Snow 14, Dani Tejada 4.

Woodbury 11 6 4 19 - 40

Pleasantville 5 2 1 12 - 20

W: Zeaenna Brackett 7, Geena DiRugeris 2, Taylor Graham 7, Dacia Holmes 7, Maddie Stebich 9, Danesha Triplett 8.

P: Mya Alston 12, Drucilla Oglesby 8.

Deptford 13 5 28 20 - 66

Salem 9 16 16 14 - 55

D: Naonna Brown 5, Immane Bussie 15, Kayla Callaway 5, Simiyah Carter 16, Rosemary Chester 2, Cheyenne Clark 23.

S: Kayla Chapman 7, Autum Johnson 7, Danielle Merritt 2, Kayla Robinson 6, Gayle Sanders 17, Tiasia Tatum 8, Lauren Turner 8.

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Holy Cross, noon

Florence at New Egypt, noon

Riverside at Burlington City, 12:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Pemberton at Bordentown, noon

NONLEAGUE

Moorestown at Pennsauken, 11:30 a.m.

Buena at West Deptford, 11:30 a.m.

Haddonfield at Delsea, 11:30 a.m.

Christ The King (NJ) at Medford Tech, noon

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 1

Winslow Township at Williamstown, 1:30

Gloucester Catholic at Collingswood, 2:30

Rancocas Valley at Holy Spirit, 5

Vineland at Sacred Heart (N.J.), 7

Girls' Basketball

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Riverside, noon

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Willingboro, 11:30 a.m.

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 12:30

NONLEAGUE

Palmyra at Schalick

Hillside at Lindenwold, 11 a.m.

Pennsauken at Moorestown, 11:30 a.m.

Highland at Haddon Heights, 11:30 a.m.

Shawnee at Delsea, 11:30 a.m.

Holy Cross at Burlington Township, noon

Bordentown at Pemberton, noon

Williamstown at Eastern, noon

Collingswood at Pitman, noon

West Deptford at Buena, 12:30

Paul VI at Haddonfield, 1

Bayonne at Cherry Hill East, 1

Washington Township at Bishop Eustace, 1

Cherokee at Nazareth Academy, 7

NEW YEAR'S RESOLUTION SHOWCASE Life Center vs. St. John Vianney at Paterson, NJ, 1

SJIBT GIRLS BASKETBALL

TOURNAMENT

Gloucester vs. Delran at (enter Tournament Site), 1

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Collingswood at Clearview, 10 a.m.

Delran at Gloucester Catholic, 1

Boys' Swimming

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Rancocas Valley at Northern Burlington, 1:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Atlantic City, 9 a.m.

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Haddon Heights, 9 a.m.

NONLEAGUE

Sterling at Haddonfield, 9 a.m.

Girls' Swimming

Moorestown at Lenape, 9 a.m.

Eastern at Rancocas Valley, 12:30

Wrestling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Moorestown, 9 a.m.

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook (N.J.) at Haddon Heights, 9 a.m.

Haddonfield vs. Triton at St. Peter's Prep, noon OLYMPIC CONFERENCE

Timber Creek at Lenape

Cherry Hill West at Bishop Eustace, 10 a.m.

Camden Catholic at Lenape, 10 a.m.

Cherokee at Lenape, 1

NONLEAGUE

Deptford at Rancocas Valley

Highland at Cherry Hill East

Pitman at Paulsboro

Camden at Cherokee

Shawnee at Cherry Hill West

Winslow Township at Cherry Hill West

Gloucester Catholic at Bristol

Overbrook (N.J.) at Oakcrest, 9 a.m.

Overbrook (N.J.) at Palmyra, 9 a.m.

Atlantic City at Cumberland, 9 a.m.

Kingsway at Hammonton, 9 a.m.

Collingswood at Kingsway, 9 a.m.

Delran at Haddon Township, 10 a.m.

New Egypt at Pennsville, 10 a.m.

Lindenwold at Cumberland, 10 a.m.

Camden at Paul VI, 10 a.m.

Burlington Township at Howell, 10:30 a.m.

Haddon Heights at Palmyra, 10:30 a.m.

Bordentown at Steinert, 11 a.m.

Pinelands at Haddon Township, 11:30 a.m.

Burlington Township at Lacey Township, noon

Haddon Heights at Oakcrest, noon

Northern Burlington at Paul VI, 7

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Florence at Northern Burlington, 6:15

Holy Cross at Delran, 6:30

Burlington Township at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Buena, 5:30

Cape May Tech at Sacred Heart (N.J.), 7

NONLEAGUE

Oakcrest at Penns Grove, 4

Bridgeton at Vineland, 4

Pennsauken Tech at Seneca, 5:15

Winslow Township at Millville, 5:30

Burlington City at Doane Academy, 5:30

Maple Shade at Gateway, 5:30

Wildwood Catholic at Atlantic Tech, 7

Girls' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Sacred Heart (N.J.) at Cape May Tech, 5:30

NONLEAGUE

Burlington City at Doane Academy, 4

Villa Victoria at Trenton Catholic, 4

New Egypt at Burlington Township, 5

Florence at Northern Burlington, 5

Cinnaminson at Pemberton, 5:15

St. Joseph at Cedar Creek, 5:30

Lindenwold at Oakcrest, 6

Boys' Swimming

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Augustine at Egg Harbor Township, 4

Middle Township at Holy Spirit, 4

NONLEAGUE

Haddon Heights at Lenape, 5:45

Girls' Swimming

Atlantic City at Millville, 3:30

Middle Township at Holy Spirit, 4

Wrestling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Willingboro, 4:30

Palmyra at Maple Shade, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddonfield at Lindenwold, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Clayton, 7

NONLEAGUE

Mainland at Pennsauken, 6

St. Joseph at Deptford, 7

Cherry Hill East at Absegami, 7

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Northern Burlington, 5:15

Florence at Bordentown, 5:15

Willingboro at Moorestown, 5:30

Delran at Riverside, 6:15

Cinnaminson at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Egg Harbor Township, 5:30

Atlantic City at Vineland, 6

Mainland at Absegami, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Gateway, 5:30

Lindenwold at Woodbury, 5:30

Paulsboro at Audubon, 6

Sterling at Collingswood, 7

Overbrook (N.J.) at Haddonfield, 7

Haddon Heights at West Deptford, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Westtown at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Eastern, 5:30

Washington Township at Lenape, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Shawnee, 6

PENN-JERSEY LEAGUE

Pine Forge at Doane Academy, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Pitman, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Deptford, 5:30

Gloucester Catholic at Woodstown, 7

comments powered by Disqus
|
|
|
|
|